Peteklerimiz ne durumda?

Ev ve ofislerimizde kullanılan radyatör /peteklerimiz içersinde zamanla oluşan ve sıcak suyun dolaşımını kısıtlayan engel olan ve çamur benzeri kirler meydana gelir. Meydana gelen bu pis maddeler kombi kalorifer petek tesisatı ısıtma sistemlerinde, tıkanma ve sağlıklı ısınamama ve pahalı ısınmaya sebep olur. Bu pis maddelerin kombi kalorifer petek ile ısıtma tesisatın da meydana getirdiği; Sıcak suyun devir daim işlemini verimli bir şekilde yerine getirememesinden kaynaklanan ısı sorunlarına sebep vermektedir.Zamanla kalorifer petek ve tesisatınız da tıkanma meydana gelir. Bu durum gerekli derecede ısınamamaya sebep olur. İstenilen ısıyı elde etmek için her sene kalorifer petek temizliği ve kalorifer petek temizleme (bakımı) yapılmalıdır. Kombinizin verimli bir ısı alarak yaklaşık %35 doğalgaz tasarrufu sağlanabilir.

Ne yapıyoruz?

Yerden ısıtma tesisatlarınızın her yıl kış aylarına gelmeden önce petek temizleme işlemi yapılmalıdır. tesisatlarınızın temizlenme işlemini ustalarımız olarak bize özel suyu ısıtarak basınçlı makina ve kimyasallar ile işlem yapıyoruz

Kalorifer petek temizleme işlemine öncelikle kombinizin altında bulunan kalorifer tesisatı kalorifer petek dönüş borusu üzerinde olan filtreyi temizleyerek başlıyoruz.Filtreyi temizledikten sonra pas sökücü sıkarak filtreyi tekrar yerine takıyoruz .Banyonuz da bulunan havlupanı yerinden sökerek kalorifer petek temizleme makinemizi havlupanın bağlantı yerlerine bağlıyarak işleme devam ediyoruz. Böylelikle de kalorifer petek tesisatınızın içerisinde çamur tabakasından iz kalmıyor.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Musluk Batarya ve tüm su armatürleri arızaları
  • Su kaçağı tespiti ve su tesisatı onarımı
  • Alafranga ve alaturka klozet tamiri
  • Mutfak, banyo ve diğer tüm gider borulardaki tıkanıklığı açma işlemleri
  • Doğalgaz tesisatı ve gaz kaçağı arızalarının giderilmesi
  • Bizi hemen arayarak tesisat uzmanımızdan sorununuz ile ilgili teknik destek veya fiyat alabilirsiniz.

Petek Radyatör Temizliği gibi tüm ihtiyaçlarınız için Bereket Tesisat size bir telefon kadar yakın.

Petek Radyatör Temizliği, Çekmeköy Tesisatçı, Çekmeköy doğalgaz tesisatçısı, Çekmeköy Su Tesisatçısı, Çekmeköy Tesisatçısı, Çekmeköy tesisat ustası, Çekmeköy tesisat, ile ilgili her türlü bilgiye https://www.berekettesisat.com/petek-radyator-temizligi/ web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz